Novinky:
- Kdo chce být moje SB TADY!
- Povídka: Andělé a Démoni TADY! (poslední přidaná kapitola je 8.)
- Nejnovější mimipovídečka: Odešel zdroj života TADY!

Prosinec 2011

Obrázek pro Itami

28. prosince 2011 v 20:34 | Luchia |  Moje obrázky
Luchia: ahojky lidi :-) doufám, že jste si všichni užli Vánoce jak se patří a pořádně jste se naprali cukrovím xD

Domluvili jsme s mojí drahou Itami, že si dáme ještě navzájem obrázek, a tak jsem ho dneska domalovala :-) Nato, že jsem to malovala já, tak se mi to docela líbí, jinak to je asi nic moc, ale nevadí :-)

Poslední dobou mě malování začalo docela bavit, akorát mi chybí jaksi první nápad, takže kdyby jste někdo chtěl něco namalovat (popř. nakreslit) tak mi dejte vědět do komentů a napište, co by to asi tak mělo být (upozorňuji, že postavy z anime, které neznám nedělám :D - to mě nebaví) takže asi tak ...

Abych to moc dlouho neprotahovala, zde je ten obrázek :-)


Odešel zdroj života

13. prosince 2011 v 20:05 | Luchia
Luchia: ahojky, přidávám sem svůj nejnovjší výtvor stvořený v hluboké depresi v hodině matematiky. Je to jenom kratoučké, ale třeba se to někomu bude líbit.
Mám problém s tím, že tyto mé myšlenkové povídky málokdo pochopí :D , tak prosím jenom upozorňuji, že se nejdená o vztah mezi lidmi ani žádná má zkušenost.

Do komentářů mi můžete napsat své tipy, co by to mohlo být - snad na to někdo přijde :D

Jinak tento kratičký výtvor bych chtěla věnovat své nejdražší Itami-neechan, za to, že je ochotná neustále poslouchat ty moje kecy a výlevy a nenechala mě jít samotnou po tmě domů :D (nedělejtesi z toho prdel, já mám vážný důvody, proč se bát!)