Novinky:
- Kdo chce být moje SB TADY!
- Povídka: Andělé a Démoni TADY! (poslední přidaná kapitola je 8.)
- Nejnovější mimipovídečka: Odešel zdroj života TADY!

Beyblade - Tyson

25. listopadu 2009 v 18:45 | Luchia |  Beyblade
Tyson je 12-ti kluk se silnou vůli, který nezná smysl slova Nemůžu! Nikdy neodmítá výzvu a nezáleží na tom co vše hraje v jeho neprospěch.Tyson je netrpělivý, zkouší vše najednou a chce být nejlepší ve všem, nežli by se zlepšoval postupným zkoušením a cvikem. Ale i když jsou všechny šance ztracené, Tyson vždy najde cestu ven i když to znamená pohnout zadkem. Vždy zkouší a hledá zkratku dřív než se vydá na cestu.
Tyson je v Beybladingu stále zelenáčem, ale rychle se učí a je schopný poučit se z vlastních chyb. Jeho mladistvá dychtivost a přílišná sebedůvěra ho přivádí do problémů. Udrží si však vždy chladnou hlavu a spoléhá se na svůj instinkt, kteří ho vždy dostanou z kaše. Žádná situace není pro něj příliš riskantní a skáče do nich poslepu, aby vyzkoušel svoje zkušenosti a přirozený talent. Tyson je hlavní postavou seriálu. V každém dílu diváci mohou sledovat jeho růst jako osoby i bojovníka...


DRAGOON


Duch Tysonova beybladu je vtělením mocného draka a je jedním z nejkrutějších a nejsilnějších vůbec. Byl ukryt ve starověkém rodinném meči po staletí. Drak se zjevil když se Tysonův talent projevil. Jeho specialitou je schopnost bez varování vyvolat bouři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama